Tájékoztatjuk a sajtó munkatársait, hogy a Független Benzinkutak Szövetségéhez tartozó és azt támogató benzinkutak a kialakult ellátási hiányok, bizonytalanságok és a ki nem fizetett anyagi támogatások miatt augusztus 19- 20-án az üzemanyag-kiszolgálást szüneteltetni kényszerülnek. A tankolók megértését előre köszönjük” – írja közleményében a Független Benzinkutak Szövetségének elnöksége. Egri Gábor, a
Tovább a cikkreHATALMAS A BAJ, NEM IS SEJTETTÜK, HOGY EKKORA!!! JÖVŐ HÉTEN EZEK A BENZINKUTAK BEZÁRNAK >>> ITT NEM TUDSZ TANKOLNI MAJD >>>