BOTRÁNY! Kitálalt a tegnapi Kossuth téri tüntetésre kivezényelt rendőr! Gyomorforgató amiket elárult: „Elegem van, nem hallgathatok tovább! Ideje megtudnia mindenkinek mi zajlik a háttérben. A szakszervezetek által szervezett tegnapi tüntetés a Kossuth térnél nem zajlott zökkenőmentesen. Célja a kormány által és az emberek megkérdezése nélkül egyoldalúan bevezetni készülő rabszolgatörvény megállítása
Tovább a cikkreBOTRÁNY! Kitálalt a tegnapi Kossuth téri tüntetésre kivezényelt rendőr! OSSZÁTOK >>>